Рушникосушарка Paladii Класик Драбинка РШ152 550х500/4 2м 1/2.
Щоб облаштувати ванну кімнату, крім меблів, сантехніки, аксесуарів, дзеркал, дуже важливе значення мають сушарки для рушників, адже з ними зручніше приймати душ, рушники не залишаються мокрими на ранок і не залишають після себе неприємного запаху. Сушарки для рушників стають популярними серед населення, адже вони не тільки допомагають сушити рушники, а і є додатковим джерелом тепла у ванній кімнаті.
Сушарки для рушників Paladii виготовлено з якісної сертифікованої неіржавкої харчової труби від світових лідерів із використанням найсучасніших технологій зварювання.
Сушарка для рушників Paladii — призначена для ванних і душових кімнат житлових і громадських будівель, щоб сушити рушники та обігрівати приміщення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Paladii |
| Вес | 2.34 кг |
| Цвет | Хром |
| Количество секций | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Лесенка |
| Габариты (ВхШхГ) | 55 x 50 x 9 см |
| Гарантия | 36 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Комплектация | Полотенцесушитель Крепление к-кт 2 шт Паспорт Кран маевского Заглушка |
| Максимальная рабочая температура | 90 °С |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние, мм | 500 |
| Особенности | Теплооттача: 192 Вт |
| Подвод воды | Боковой |
| Рабочее давление | 15 атм |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Водяной |
Информация для заказа
- Цена: 13 640 ₴



