Кондиціонер Sensei SAC-09MBWS/I серія Aquilon R32 Inverter інверторного типу
Короткий опис серії:
Спліт-системи серії AQUILON SAC-MBWS/I створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують в собі лаконічність та функціональність. В серії – кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких знайдеться варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи AQUILON SAC- MBW полегшують процес керування кліматом і не перевантажують інтер'єр.
Переваги серіі :
ДизайнЛаконічність, правильність форм, стриманість – ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням будь-яких інтер’єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрямки. «Родзинка» моделі – світлодіодна індикація, яка просвічується через пластикову передню панель під час роботи спліт-системи.
КомпресорСпліт-системи серії оснащені інверторним компресором GREE LANDA, який працює на безпечному і високоефективному фреоні R32. Пристрій працює в діапазоні температур від -7 до +43° С. Компресор стійкий до температурних коливань та демонструє відмінні показники у різних кліматичних умовах.
ФункціїКондиціонери серії AQUILON SAC-MBWS/I мають декілька режимів роботи: обігрів, охолодження і рециркуляція. Додаткові функції: фільтрація повітря, дегідрація, перезапуск, енергозберігаючий режим, функція очищення внутрішнього блоку від конденсату. Такий опціональний набір дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат в приміщеннях площею від 23 до 70 кв. м.
ПультКерування системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм для контролю параметрів.
Основні параметри Sensei SAC-09MBWS/I :
- Конструкція спліт-система
- Внутрішній блок настінний
- Антикорозійне покриття теплообмінника внутрішнього блоку Golden Fin
- Тип компрессора інверторний, ротаційний Panasonic
- Антикорозійне покриття теплообмінника зовнішнього блоку Golden Fin
- Основні режими обігрів, охолодження, вентиляція, автоматичний, осушення
- Рекомендована площа приміщення 25 м ²
- Wi-Fi +
- Дистанційне керування Пульт
- Спож. потужність хол/тепло 0.795/0.685 кВт
- Потужність у режимі охолодження 2.61 (0.50~3.00) кВт
- Потужність в режимі обігріву 2.82 (0.50~3.20) кВт
- Тип фреону (холодоагент) R32
- Живлення 220-240 В ~/50 Гц на внутрішній блок
- Витрати повітря 550 м³/год
- LCD дисплей +
- Додаткові функції Автоперезапуск
- Фільтрація повітря
- Осушення (дегідратація)
- Енергоефективність EER 6.15
- Енергоефективність COP 4.11
- Рівень шуму внутрішнього блоку 28/31/35/39 дБ
- Рівень шуму зовнішнього блоку 50 дБ
- Колір внутрішнього блоку білий
- Діаметр труб мм Ø6.35/Ø9.53 (1/4” 3/8”)
- Максимальний перепад висот, м 5
- Максимальна довжина магістралі, м 15
- Допустимий діапазон робочих температур зовнішнього повітря нагрівання / охолодження, ° C -15 ~ +24 / +16 ~ +48
- Розміри внутрішнього блоку Висота 29,0 см Ширина 70 см Глибина 19 см
- Вага внутрішнього блоку 8 кг.
- Розміри зовнішнього блоку Висота 52 см Ширина 72,0 см Глибина 25,5 см
- Вага зовнішнього блоку 29,0 кг
- Відстань між болтами кріплення зовнішнього блоку 535 мм
- Розмір упаковки
- Внутрішній блок (ШхГхВ) 78.0х28.5х37.5 см
- Зовнішній блок (ШхГхВ) 84.0х34.0х60.5 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SENSEI |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес внутреннего блока | 8 кг кг |
| Вес наружного блока | 29 кг кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 29х70х19 см см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 52х72х25.5 см см |
| Гарантия | 24 месяца официальной гарантии от производителя |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -15°C до +43°C |
| Комплектация | кондиционер пульт дистанционного управления инструкция гарантия |
| Особенности | Диаметр магистрали 1/4 и 3/8 |
| Площадь помещения, м² | 25 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 0.69/0.79 кВт кВт кВт |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна регистрации бренда | Япония |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Теплопроизводительность, кВт | 2.82 кВт |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 28 дБ дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 50 дБ дБ |
| Функции | Авторазмораживание Гидрофильное покрытие теплообменников Дисплей Самодиагностика Самоочистка Таймер |
| Холодопроизводительность, кВт | 2.61 |
| Цвет | Белый |
- Цена: 88 ₴











