Короткий опис серії
Спліт-системи серії Aquillion Inverter R32 SAC-09MBWS/I створені для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний дизайн. Моделі поєднують в собі лаконічність і функціональність. У серії кондиціонери з різними показниками потужності, серед яких можна підібрати варіант для приміщень будь-якої площі. Спліт-системи Aquillion Inverter R32 SAC-09MBWS/I полегшують процес управління кліматом і не перевантажують інтер'єр.
Дизайн
Лаконічність, правильність форм, стриманість — ключові особливості колекції. Моделі серії стануть ідеальним доповненням до будь-яких інтер'єрних рішень, доповнять класичні та сучасні стилістичні напрями. «Родзинка» моделі — світлодіодна індикація, яка просвічується через пластикову передню панель під час роботи спліт-системи.
Компресор
Спліт-системи серії оснащені інверторним компресором GREE LANDA, працюючому на безпечному і високоефективному фреоні R32. Пристрій працює в діапазоні температур від -15 до +43° С. Компресор стійкий до температурних коливань і демонструє відмінні показники у різних кліматичних умовах.
Функції
Кондиціонери серії AQUILLION SAC - _MBWS/I мають кілька режимів роботи: обігрів, охолодження і рециркуляція. Додаткові функції: - фільтрація повітря, дегідрації, перезапуск, режим енергозбереження, функція очищення внутрішнього блоку від конденсату. Такий опціональний набір дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат в приміщеннях площею від 25 до 70 кв. м.
Пульт
Управління системою здійснюється за допомогою дистанційного пульта з дисплеєм для контролю параметрів.
Wi-Fi модуль
Ви можете регулювати роботу кондиціонерів за допомогою електронних пристроїв. Програми сумісні з платформами iOS і Android. Дистанційне управління дозволить підготувати комфортні умови до вашого приходу і контролювати витрату електроенергії.
Низький рівень
шуму компресора
Інноваційна конструкція знижує рівень шумоутворення
Ергономічний
пульт ДУ
У комплектацію входить пульт для зручного дистанційного керування системою
Світлодіодний індикатор температури
Внутрішній блок оснащений світлодіодним індикатором, що відображає температуру повітря
Режим
Turbo/Sleep
За допомогою однієї кнопки можна забезпечити комфортні умови для сну або підвищити потужність системи
Установка
таймера
Ви можете встановити час початку/вимикання системи
Діапазон робочих температур
Кондиціонер працює в режимі обігрів/охолодження при температурних показниках -15 – +43° С
Режим енергозбереження
Кондиціонер при натисканні кнопки "Eco" переходить в економний режим енергозбереження.
Очищення/обігрів
Функція очищення "Clean/Eheating" кондиціонер очищає від конденсату, запобігаючи утворенню цвілі.
Авторазморозка
Щоб уникнути обмерзання зовнішнього блоку і, як наслідок, його поломки, автоматично включається система авторозморозки (5-10 хвилин кондиціонер працює в режимі охолодження без включення вентилятора внутрішнього блоку, від чого теплообмінник зовнішнього блоку нагрівається і відтає).
Тип Кондиціонеруспліт-система інверторного типуБТО18000Площа Обслуговування (До М²)50ХолодоагентR32Опції КондиціонераОбігрів, Вентиляція, Автоперезапуск, Пульт ДУРежими КондиціонераАвто, Сон, ЕкоРозміри Внутр.Блоку (См)98.5х31.5х37.5 смВага Внутр./Зовн. Блоки (Кг)12/35Рівень Шуму (Дб)43, 52| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SENSEI |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 35 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 32х90х23 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 55.5х79.5х23 см |
| Гарантия | 24 месяца официальной гарантии от производителя |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -15°C до +43°C |
| Дополнительные характеристики | Диаметр магистали 1/4 и 1/2 |
| Класс энергопотребления (охлаждение) | A++ |
| Комплектация | Кондиционер, пульт ДУ, инструкция, гарантия |
| Макс. длина магистрали, м | 15 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 5 |
| Площадь помещения, м² | 50 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | 1.36/1.55 кВт кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Режимы работы | Автоматический Вентилятор Обогрев Осушение Охлаждение Турборежим |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Теплопроизводительность, кВт | 5.50 |
| Тип | Сплит-система |
| Тип компрессора | Инверторный |
| Тип установки внутреннего блока | Настенный |
| Тип фреона | R32 |
| Управление | Wi-Fi (встроенный) Пульт ДУ |
| Уровень шума, внутренний блок | 35 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 52 дБ |
| Фильтры тонкой очистки | Да |
| Функции | Авторазмораживание Гидрофильное покрытие теплообменников Дисплей Самодиагностика Самоочистка Таймер |
| Холодопроизводительность, кВт | 5.28 |
| Цвет | Белый |
| Электропитание | 220 |
- Цена: 0,40 ₴





