SteamAid™
Пишніша та більш хрустка випічкаДомашні булочки – це дуже смачно, та випікати їх до утворення хрусткої скоринки буває досить складно. Система SteamAid™ подає пар до духової шафи під час випікання, завдяки чому булочки і хліб стають хрусткими ззовні та м’якими й пишними всередині. Тож тепер ваша випічка не буде непропеченою чи пересушеною.
Галогенне підсвічування
Повний контроль усього, що відбувається всерединіПотрібно перевірити, як готується ваша страва, але ви не хочете відчиняти дверцята, щоб не знизити температуру? Галогенне підсвічування дозволяє бачити все всередині духової шафи, тож тепер вам не доведеться щоразу відчиняти її, щоб контролювати процес приготування.
Надійні дверцята
Міцні дверцята, що витримують важкий посудГарячі й важкі деко та форми буває важко дістати з духової шафи. Надійні дверцята витримують вагу аж до 22,5 кг. Це на 20 % більше, ніж у стандартній духовій шафі, тож ви можете спокійно поставити гаряче деко на відчинені дверцята, щоб перевести подих.
Клас енергоспоживання: A
Об'єм: 72
Ключові технології: "Знімні стекла дверцят
3D Приготування
Приготування з паром (Steam Assisted)
Функція розморожування
Знімні напрямні
Вентилятор охолодження
Конвекція з кільцевим нагрівачем
Малий гриль з конвекцією
Загальна потужність 2,6 кВт
Технологія AeroPerfect
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 31 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 33 кг |
| Внутреннее покрытие | Емаль легкого очищення |
| Возможность подключения к сети | 220-240 В |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 65 х 65 х 65 см |
| Гарантия | 36 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Дополнительные функции | Блокировка от детей Конвекция Размораживание Таймер |
| Дополнительные характеристики | Клас енергоспоживання: A Об'єм: 72 Ключові технології: "Знімні стекла дверцят 3D Приготування Приготування з паром (Steam Assisted) Функція розморожування Знімні напрямні Вентилятор охолодження Конвекція з кільцевим нагрівачем Мал |
| Кол-во уровней направляющих | 5 |
| Количество программ | 8 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Комплектация | Стандартне деко 1 шт, Глибоке деко 1 шт, Решітка 1 шт |
| Материал дверцы духовки | Стекло |
| Материал панели управления | Стекло |
| Мощность подключения | 2600 Вт Вт |
| Объем, л | 71 |
| Оснащение | Дисплей Наличие шнура питания Подсветка |
| Особенности | Тип дисплею: Сенсорний світлодіодний Блокування дисплею: Так Регулювання яскравості дисплею: Так Утоплювані перемикачі (PIPO): Так Колір ручки дверцят: Чорний Кількість стекол дверцят: 2 Знімні стекла дверцят: Так Тип |
| Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ) | 56x55x60 см |
| Режимы приготовления | Конвекція + нижній + верхній + кільцевий нагрівачі (3D Cooking) |
| Система очистки | Эмаль легкой очистки |
| Страна регистрации бренда | Турция |
| Страна-производитель товара | Турция |
| Тип | Электрический |
| Управление духовкой | Сенсорное управление |
| Цвет | Черный |
- Цена: 48 179 ₴






