Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | KitchenAid |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9,4 кг кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 45х26,7х23,1 см |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Дополнительные характеристики | Можна мити в посудомийній машині, Знімний ніж, Захист від розбризкування, Захист від перегріву, Захист від запуску, Нековзні ніжки |
| Емкость стакана | Пластик мл |
| Источник питания | Сеть 220 В |
| Кол-во скоростей | 11 |
| Комплектация | Блендер, документація |
| Мощность, Вт | 1800 |
| Объем, л | 1.75 |
| Управление | Электронное |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 50 278 ₴




