Тип: Декоративна
Тип монтажу: Пристінний
Тип керування: Сенсорне
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 750 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х120 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 60 х 31 см |
| Колір | Білий |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 40 х 64 х 39 см |
| Вага | 10.6 кг |
| Вага в упаковці | 13.9 кг |
| Тип освітлення | LED JDR 2 х 3 Вт |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорне |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 47/63 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 40 х 64 х 39 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр воздуховода | 15 см см |
| Количество/мощность моторов | 1х120 Вт Вт |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальный уровень шума, дБ | 63 |
| Материал декора | Стекло |
| Производительность, куб.м/ч | 750 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Декоративная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип освещения | LED JDR 2 х 3 Вт |
| Тип фильтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 16 286 ₴



