Тип: Декоративна
Тип монтажу: Пристінний
Тип керування: Сенсорне
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Режим роботи | Відведення повітря |
| Продуктивність, куб. м/год | 1000 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 60 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 60 х 33 см |
| Колір | Чорний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48 х 70 х 50 см |
| Вага | 11.5 кг |
| Вага в упаковці | 14.5 кг |
| Тип освітлення | LED JDR 2 x 3W |
| Тип фільтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Сенсорне |
| Оснащення | З таймером |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 52/62 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло Чутливий сенсор керування 3 швидкості та інтенсивний режим boost Потужний двигун Чорний фільтр |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Количество скоростей | 4 |
| Тип управления | Сенсорное |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 48 х 70 х 50 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр воздуховода | 15 см см |
| Количество/мощность моторов | 1х260 Вт Вт |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальный уровень шума, дБ | 62 |
| Материал декора | Стекло |
| Оснащение | С таймером |
| Производительность, куб.м/ч | 1000 |
| Режим работы | Отвод воздуха |
| Тип | Декоративная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип освещения | LED JDR 2 x 3W |
| Тип фильтра | Алюмінієвий, Жирозбиральний |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 ₴







