Тип: Вбудована
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: Soft Touch з дисплеєм
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Вбудована |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 1100 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х260 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Ширина, см | 54 |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.7х53.9х28.5 см |
| Колір | Білий |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 38 х 65 х 30 см |
| Вага | 7.9 кг |
| Вага в упаковці | 9.9 кг |
| Тип освітлення | LED stripe 2 x 3,5W |
| Тип фільтра | Вугільний фільтр (до комплекту не входить), Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Електронне |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном, З таймером, З турборежимом, З дисплеєм |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 51/64 |
| Додатково | Фронтальне фарбоване скло Електронне Soft touch Автоматичний сенсор запахів та парів Периметральна аспірація 3 швидкості та інтенсивний режим Потужний двигун |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Количество скоростей | 4 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Тип управления | Электронное |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 38 х 65 х 30 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр воздуховода | 15 см см |
| Количество/мощность моторов | 1х260 Вт Вт |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальный уровень шума, дБ | 64 |
| Материал декора | Стекло |
| Оснащение | С дисплеем С обратным клапаном С таймером С турборежимом |
| Производительность, куб.м/ч | 1100 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип монтажа | В шкаф |
| Тип освещения | LED stripe 2 x 3,5W |
| Тип фильтра | Вугільний фільтр (до комплекту не входить), Жирозбиральний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 4 ₴











