Тип: Телескопічна
Тип монтажу: Вбудована (в шафу)
Тип керування: Кнопкове
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Телескопічна |
| Тип монтажу | У шафу |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 600 |
| Діаметр повітропроводу | 12 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х80 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ширина, см | 60 |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.2x59.6x28.5 см |
| Колір | Білий |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 63.5 x 22.5 см |
| Вага | 6.1 кг |
| Вага в упаковці | 6.9 кг |
| Тип освітлення | LED 2x3W |
| Тип фільтра | Жирозбиральний |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Кнопкове |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 49/63 |
| Додатково | Фронтальна скляна накладка |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 36 x 63.5 x 22.5 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр воздуховода | 12 см см |
| Количество/мощность моторов | 1х80 Вт Вт |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальный уровень шума, дБ | 63 |
| Материал декора | Стекло |
| Оснащение | С обратным клапаном |
| Производительность, куб.м/ч | 600 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Телескопическая |
| Тип монтажа | В шкаф |
| Тип освещения | LED 2x3W |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Жирозбиральний |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 2 ₴










