Тип: Декоративна
Тип монтажу: Пристінний
Тип керування: Кнопкове
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Декоративна |
| Тип монтажу | Пристінний |
| Режим роботи | Відведення повітря і рециркуляція |
| Продуктивність, куб. м/год | 900 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Кількість/потужність моторів | 1х131 Вт |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Ширина, см | 60 |
| Габарити (ВхШхГ) | (76...102,5) х 59,6 х 44,5 см |
| Колір | Чорний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57.1 x 68.5 x 45 см |
| Вага в упаковці | 12.3 кг |
| Тип освітлення | LED підсвітка 2 х 3W LED |
| Тип фільтра | Алюмінієвий |
| Матеріал декору | Скло |
| Тип керування | Кнопкове |
| Оснащення | Зі зворотним клапаном |
| Комплект постачання | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Рівень шуму, Дб | 69 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Best CHEF |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 57.1 x 68.5 x 45 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр воздуховода | 15 см см |
| Количество/мощность моторов | 1х131 Вт Вт |
| Комплектация | Витяжка, Монтажний комплект, Зворотний клапан, Інструкція, Гарантійний талон |
| Максимальный уровень шума, дБ | 69 |
| Материал декора | Стекло |
| Оснащение | С обратным клапаном |
| Производительность, куб.м/ч | 900 |
| Режим работы | Отвод воздуха/рециркуляция |
| Тип | Декоративная |
| Тип монтажа | Пристенный |
| Тип освещения | LED підсвітка 2 х 3W LED |
| Тип управления | Кнопочное |
| Тип фильтра | Алюмінієвий |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴










