Тип: Електричний
Об`єм: 78 л
Кількість програм: 9
Напрямні для деко: Дротові
Клас енергоспоживання: А+
Габарити (ВхШхГ): 59.5 x 59.5 x 57.5 см
Колір: Чорний
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Тип | Електричний |
| Об'єм, л | 78 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Керування духовкою | Механічні ручки + сенсорні кнопки |
| Кількість програм | 9 |
| Режими приготування | Розморожування Конвекція з нагріванням Верхнє + нижнє нагрівання Верхнє+нижнє нагрівання з конвекцією Піца (нижнє нагрівання + конвекція з нагріванням) Гриль Верхнє нагрівання + гриль Верхнє нагрівання+гриль+ вент.конвекція |
| Додаткові функції | Конвекція, Таймер |
| Оснащення | Підсвітка, Дисплей |
| Матеріал панелі керування | Нержавіюча сталь |
| Тип гриля | Електричний |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Клас енергоспоживання | А+ |
| Енергоспоживання | 0,86 кВт/год |
| Комплектація | Духова шафа, Решітка, Деко для запікання, Інструкція, Гарантійний талон |
| Система очищення | Емаль легкого очищення |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Потужність підключення | 3100 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 60 х 56 х 55,5 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 59.5 x 59.5 x 57.5 см |
| Колір | Чорний |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 x 68 x 63 см |
| Вага | 35.09 кг |
| Вага в упаковці | 36.9 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestel |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Тип духового шкафа | электрический |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность подключения к сети | 220 В |
| Гарантия | 24 месяца официальной гарантии от производителя |
| Дополнительные функции | Конвекция Таймер |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Материал дверцы духовки | Стекло |
| Материал панели управления | Нержавеющая сталь |
| Направляющие для противня | Съемные |
| Оснащение | Дисплей Подсветка |
| Система очистки | Эмаль легкой очистки |
| Тип | Электрический |
| Управление духовкой | Механические ручки + сенсорные кнопки |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴











