Тип варильної поверхні: Електрична
Керування: Сенсорне
Матеріал поверхні: Склокераміка
Вид поверхні: Domino
Тип нагрівальних елементів: Hi-light
Габарити (ВхШхГ): 4,75 х 29 х 51 см
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вид поверхні | Domino |
| Тип поверхні | Електрична |
| Кількість конфорок | 4 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ø14,5 см; 1,2 кВт Ø18,0 см; 1,8 кВт |
| Матеріал поверхні | Склокераміка |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-230 В |
| Потужність підключення | 3 кВт |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 27 х 49 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 4,75 х 29 х 51 см |
| Колір | Чорний |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13.3 х 32.6 х 57.8 см |
| Вага | 4.7 кг |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Керування | Сенсорне |
| Комплектація поверхні | Варильна поверхня, Інструкція |
| Особливості | Функції: швидке нагрівання; блокування від дітей; блокування кнопок; функції залишкового тепла; захист сенсорних елементів керування: обмеження часу роботи, відключення під час перегріву, функція захисного відключення сенсора. |
| Кількість ступенів потужності | 9 |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vestel |
| Тип | Электрическая |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота, см | 4,75 х 29 х 51 см |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 13.3 х 32.6 х 57.8 см см |
| Гарантия | 24 месяца официальной гарантии от производителя |
| Диаметр и мощность конфорок | Ø14,5 см; 1,2 кВт Ø18,0 см; 1,8 кВт |
| Особенности | Функції: швидке нагрівання; блокування від дітей; блокування кнопок; функції залишкового тепла; захист сенсорних елементів керування: обмеження часу роботи, відключення під час перегріву, функція захисного відключення сенсора. |
| Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ) | 27 х 49 см см |
| Управление | Сенсорное |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴





