Тип нагрівальних елементів (конфорки): Газові
Матеріал поверхні: Нержавіюча сталь
Керування: Поворотні перемикачі
Вид поверхні: Класична
Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ): 3 х 56 х 48 см
| Країна виробник товару | Італія |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вид поверхні | Класична |
| Тип поверхні | Газова |
| Кількість конфорок | 4 |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 3000 Вт, діаметром 84 мм Ліва задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 64 мм Права передня: потужністю 1000 Вт, діаметром 56 мм Права задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 64 мм |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал решіток | Емальована сталь |
| Матеріал поверхні | Нержавіюча сталь |
| Електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Оснащення | Зі шнуром живлення, Газ-контроль, Електропідпалювання |
| Можливість під'єднання до мережі | 220-240 В |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3 х 56 х 48 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.7 х 59 х 52 см |
| Колір | Сірий (сріблястий) |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Газові |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 68 х 62 см |
| Вага | 8.4 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Тип використовуваного газу | Природний газ |
| Комплектація поверхні | Варильна поверхня, Інструкція, Гарантійний талон |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zanussi |
| Тип | Газовая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 8.4 кг кг |
| Высота, см | 3.7 х 59 х 52 см |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 16 х 68 х 62 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя |
| Диаметр и мощность конфорок | Ліва передня: потужністю 3000 Вт, діаметром 84 мм Ліва задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 64 мм Права передня: потужністю 1000 Вт, діаметром 56 мм Права задня: потужністю 2000 Вт, діаметром 64 мм |
| Количество решеток | 2 |
| Материал решеток | Эмалированная сталь |
| Оснащение | Газ-контроль Со шнуром питания Электроподжиг |
| Размеры ниши для встраивания (ВхШхГ) | 3 х 56 х 48 см см |
| Тип используемого газа | Природный газ |
| Управление | Поворотные переключатели |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴








