Форма бака: Циліндрична
Тип нагрівального елемента (ТЕНа): Прихований ("сухий")
Тип встановлення: Настінний
Габарити (ВхШхГ): 75.4 х 38.5 х 38.7 см
Встановлення: Вертикальне
Вага: 17.5 кг
Тип керування: Електронне
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 6 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.4 х 38.5 х 38.7 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Об'єм, л | 50 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Потужність ТЕНів | 1/1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Форма бака | Циліндрична |
| Встановлення | Вертикальне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Тип керування | Електронне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектація | Водонагрівач Посібник користувача Гарантійний талон |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 38.5 |
| Глибина, см | 38.7 |
| Висота, см | 75.4 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты (ВхШхГ) | 75.4 х 38.5 х 38.7 см см |
| Гарантия | 6 лет официальной гарантии от производителя |
| Комплектация | Водонагрівач Посібник користувача Гарантійний талон |
| Материал бака | Стальной с покрытием |
| Мощность ТЭНов | 1/1500 Вт Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Наличие кабеля питания | Да |
| Регулятор температуры | Открытый (на корпусе) |
| Тип нагревательного элемента (ТЭНа) | Скрытый ("сухой") |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальная |
| Форма бака | Цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





