Форма бака: Циліндрична
Тип нагрівального елемента (ТЕНа): Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
Тип встановлення: Настінний
Габарити (ВхШхГ): 81 х 45 х 45 см
Встановлення: Вертикальне
Вага: 24 кг
Тип керування: Електронне
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 6 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 81 х 45 х 45 см |
| Вага | 24 кг |
| Об'єм, л | 80 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Потужність ТЕНів | 1/1500 Вт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Форма бака | Циліндрична |
| Встановлення | Вертикальне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Особливості | Товщина металу: 2 мм Робочий тиск: 7.50 бар |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Тип керування | Електронне |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектація | Водонагрівач Посібник користувача Гарантійний талон |
| Колір | Білий |
| Ширина, см | 45 |
| Глибина, см | 45 |
| Висота, см | 81 |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Midea |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты (ВхШхГ) | 81 х 45 х 45 см см |
| Гарантия | 6 лет официальной гарантии от производителя |
| Комплектация | Водонагрівач Посібник користувача Гарантійний талон |
| Материал бака | Стальной с покрытием |
| Материал внутреннего бака | Емаль |
| Мощность ТЭНов | 1/1500 Вт Вт |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Наличие кабеля питания | Да |
| Особенности | Товщина металу: 2 мм Робочий тиск: 7.50 бар |
| Регулятор температуры | Открытый (на корпусе) |
| Тип нагревательного элемента (ТЭНа) | Открытый "мокрый" (непосредственно контактирует с водой) |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальная |
| Форма бака | Цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 121 452 ₴





