Водонагрівач Nova Tec NT-S-80 Standart
Бойлер NOVA TEC Standard 80 (NT-S 80) за один раз може бачити до 245 літрів гарячої води, при температурі води у водопроводі 22,50 З, у водонагрівачі 75С, суміші 40С. Завдяки оптимальному співвідношенню габаритних розмірів, літражу, годині нагрівання, витрати електроенергії та ціни, водонагрівач NOVA TEC STANDARD 80 став домашнім улюбленцем для багатьох тисяч сімей. Цей бойлер підходить для квартири, невеликого приватного будинку, дачі, салону краси, кафе, готелі, бази відпочинку та ін.
Переваги:
- Регульований термостат виконує відразу 3 функції: управління температурою, забезпечення роботи в автоматичному режимі та безпека. Регулювання дозволить контролювати витрати електроенергії, а, отже, і фінансові витрати. Автоматика забезпечує роботу водонагрівача NOVA TEC за принципом "включив і забув" (повний автомат).
- Класичний мідний ТЕН оптимальної потужності не схильний до корозії. Він забезпечує швидке нагрівання, дбайливо витрачає електроенергію і чудово рапрацює навіть при зниженій напрузі в мережі. ТЕН адаптований для роботи в наших умовах і стійкий до перепадів напруги.
- Для додаткової захисту від корозії у водонагрівачах NOVA TEC використовується магнієвий протектор. Це перевірений і надійний спосіб захисту від впливу агресивних мотузок, що містяться у водопровідній воді.
- Весь електричний блок, включаючи ТЕН, термостат та магнієвий анод, зібраний на масивному сталевому фланці, який кріпиться до бака за допомогою п'яти потужних болтів.
Основні параметри Nova Tec NT-S-80 Standart :
- Об'єм 80 л
- Джерело енергії 220 В
- Тип ТЕНа Відкритий (Мокрий)
- Кількість ТЕНів 1
- Номінальна потужність 1500 Вт
- Потужність ТІНу 1 x 1500 Вт
- Максимальна температура нагрівання 75 °C
- Кількість користувачів 3 користувача
- Клас енергоефективності C
- Установка Вертикальна
- Підведення труб Нижня
- Форма Циліндрична
- Тип управління Механічне
- Smart-управління Ні
- Регулятор потужності Прихований (під технічною кришкою)
- Індикатор температури Механічний
- Матеріал покриття бака Сталь з напиленням титану
- Матеріал теплоізоляції Пінополіуретан
- Оснащення та функції Захист від перегріву
- Магнієвий анод
- Додатково Система "Антімікс"
- Година нагріву: 3 год
- Колір Білий
- Країна виробник Україна
- Комплектація Бойлер Запобіжний клапан Інструкція
- Висота 735 мм Ширина 460 мм Глибина 460 мм
- Габарити 73,5 x 46 x 46 см
- Габарити в упаковці (ВхШхГ) 81,9 x 52,7 x 52,7 см
- вага 21 кг
- Вага в упаковці 22 кг
- Гарантійний термін Внутрішній бак - 5 років, електрична частина - 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novatec |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 21 кг кг |
| Вес в упаковке | 22 кг кг |
| Габариты (ВхШхГ) | 73,5 x 46 x 46 см см |
| Габариты в упаковке (ВхШхГ) | 81,9 x 52,7 x 52,7 см см |
| Гарантия | 12 месяцев официальной гарантии от производителя на электрические элементы, 5 лет на бак |
| Мощность, Вт | 1500 |
| Объем, л | 80 |
| Особенности | Тип ТЭНа Открытый (Мокрый) Максимальная температура нагрева 75 °C Регулятор мощности Скрытый (под технической крышкой) Материал покрытия бака Сталь с напылением титана Материал теплоизоляции Пенополиуретан Защита от перегрева Магниевый анод |
| Подводка труб | Нижняя |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип управления | Механическое |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальная |
| Форма бака | Цилиндрическая |
| Цвет | Белый |
- Цена: 395 530 ₴








