Корисний об'єм: 73 л
Тип очищення: Гідролізний, піролітичний
Розмір (Ш х В х Г): 59.5 x 59.5 x 54.6 см
|
Східчаста форма HomeMade |
|
MultiFlow 360° <br> |
| Багаторівневе приготування Багато страв за один раз З'єднання технології MultiFlow 360° і східастої форми HomeMade допомогло вирішити нам важке завдання - забезпечити одночасне приготування на п'яти рівнях. І ще хороша новина - смаки і запахи при цьому не змішуються! Продумана система вентиляції гарячого повітря забезпечує рівномірне пропікання страв на кожному рівні. Збільшений об'єм духовки надає відмінний огляд усього, що відбувається всередині духовки. У моделях Superior дека встановлюються на п'яти рівнях. |
| Емаль SilverMatte Суперстійке та супергладке покриття Якість і тип емалі вкрай важливі для якості духовки та її роботи. SilverMatte - суперстійкий і високоміцний матеріал, здатний витримувати дуже високу температуру та піролітичне очищення при 500° С. Гладкою, непористою емаллю покриті внутрішні поверхні духовки і дека, що робить їх стійкими до високої температури, мікрохвиль і пари. Потрійне покриття внутрішніх поверхонь відображає високу температуру та забезпечує додаткову ізоляцію. Активне покриття дозволяє спалювати забруднення при високій температурі, яка також усуває будь-які мікроорганізми, і підтримувати чистоту та безпечне середовище в духовці. |
| AquaClean: очищення парою Просте повсякденне очищення Завдяки використанню зовсім нової піролітичної емалі у всіх лініях нового покоління духовок Gorenje ефективність функції AquaClean набагато покращена. Функція AquaClean - це відчутна допомога в очищенні робочої камери. Усе, що потрібно, - це налити 0,5 літри води в деко і ввімкнути функцію AquaClean. Через 30 хвилин результати видно на внутрішніх стінках духовки і деках. Забруднення та жир розм'якшуються, і їх залишається просто протерти.<br> |
| GentleClose: плавне закривання дверцят Дуже легко і дуже тихо З новою конструкцією шарніра достатньо легкого дотику, щоб дверцята духовки плавно і тихо закрилися.<br> |
|
UltraCoolDoor: холодні дверцята Оптимальна ізоляція дверцят забезпечує чудові результати та ефективну роботу при низькому енергоспоживанні. Не важливо, наскільки гаряче всередині, - дверцята вашої духовки залишаються холодними, до них можна спокійно торкатися, не побоюючись опіків. <br> |
| SuperSize: максимальна площа приготування Впораються з будь-якою кількістю У просторих духовках можна готувати багато їжі не тільки завдяки рівномірній циркуляції повітря на всіх рівнях, а й завдяки широким 46-сантиметровим декам як у стандартних, так і в компактних духовках. Інноваційні рішення дозволили розширити внутрішній простір і повністю використовувати ширину духовки. Дека стали більшими, але з інноваційними технологіями страви готуються рівномірно на всіх рівнях по всій площі дека. |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры духового шкафа | |
| Вес | 42.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес в упаковке | 46.6 кг |
| Габариты упаковки (ВхШхГ) | 63.5 x 69.1 x 68 см |
| Гарантия | 24 месяца |
| Количество программ | 11 |
| Количество стекол дверцы | 3 |
| Комплектация | Перфороване парове деко Глибоке емальоване деко Неглибоке емальоване деко Решітка |
| Мощность гриля | 2700 Вт |
| Направляющие для противня | Телескопические |
| Объем, л | 73 |
| Особенности | Таймер, Підсвітка, Захист від дітей, З функцією пароварки |
| Система очистки | Эмаль легкой очистки |
| Тип | Электрический |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
- Цена: 5 726 ₴


