BelliSlimo Cloud — це поєднання інтелектуальних високотехнологічних переваг та вишуканого італійського дизайну — плоский, тонкий силует, компактні розміри заощаджують простір та гарантують простоту монтажу в горизонтальному чи вертикальному положенні. Сучасний плоский електричний водонагрівач BelliSlimo Dry із сухим ТЕНом підходить для будинків з центральним водопостачанням із жорсткою або агресивною водою. Цей високотехнологічний електричний водонагрівач із двома резервуарами, завглибшки лише 28 см для легкого встановлення, має два подвійні сухі нагрівальні елементи, що забезпечують надійний захист від накипу.
- КЕРУВАННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ через застосунок TESY Cloud
- Доступ у реальному часі та контроль водонагрівача
- Регулювання витрати електроенергії за допомогою калькулятора споживання
- МІДНИЙ нагрівального елемента
- СУХИЙ нагрівального елемента: запобігає утворенню накипу
- ПОДВІЙНИЙ БАК: два резервуари для води з окремими нагрівальними елементами
- РОБОТА НА ВИМОГУ: BelliSlimo розраховує час роботи, щоб нагріти воду саме тоді, коли вона вам потрібна
- Енергоефективних: енергетичний клас B
- Реверсивного: може встановлюватися вертикально чи горизонтально
- РЕЖИМ ECO SMART: забезпечує оптимальне керування для економного споживання енергії
- РЕЖИМ відпустки
- ФУНКЦІЯ BOOST: прискорене нагрівання води
- Зворотний лічильник: повідомляє, коли буде досягнута потрібна температура
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 35.3 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 35.7 кг |
| Время нагрева | 1.3 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 105.3 x 49 x 28 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 105.8 x 49.5x28.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 70 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 2х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 80 |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 141 430 ₴




