BelliSlimo Dry — це рішення, де економія місця в регіонах із жорсткою або агресивною водою є ключовим пріоритетом. Цей високотехнологічний електричний водонагрівач із двома резервуарами з ексклюзивним італійським дизайном, завглибшки 28 см для легкого встановлення, має два подвійні сухі нагрівальні елементи, що забезпечують надійний захист від накипу.
BelliSlimo Dry є реверсивним і являє собою як горизонтальний, так і вертикальний витвір мистецтва на будь-який смак і простір.
Подвійний бак: два резервуари для води з окремими нагрівальними елементами.
Режим «Робота на вимогу»: BelliSlimo Dry думає за вас і сам обчислює час, необхідний для нагрівання води просто вчасно.
Енергоефективний: високий, можливий у своєму діапазоні — енергетичний клас B.
Режим ECO SMART: забезпечує оптимальне керування для економного споживання енергії, досягаючи максимально можливого у своєму діапазоні енергетичного класу B.
Зворотний лічильник: відраховує, поки електричний водонагрівач не досягне потрібної температури.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 18.44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 20.92 кг |
| Время нагрева | 1.28 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 70.9 х 49 х 28 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 85 х 56 х 34 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь, покрита скло-керамічною емаллю |
| Мощность ТЭНов | 1х1200 Вт 1х1200 Вт |
| Мощность, Вт | 2400 |
| Объем, л | 50 |
| Оснащение | З кабелем живлення |
| Особенности | Подвійний бак Режим "Робота на вимогу" Режим ECO SMART Режим "Відпустка" Функція BOOST Зворотний лічильник |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Белый |
- Цена: 332 897 ₴











