Малооб'ємні компактні водонагрівачі Tesy Compact підходять для встановлення в невеликих та вузьких приміщеннях, близьких до місця використання гарячої побутової води. Залежно від інтер'єру кімнати та існуючих умов такі прилади можуть бути встановлені під або над раковиною.
Вони покривають специфічні потреби споживача залежно від частоти та тривалості використання гарячої води у службових приміщеннях, ванних кімнатах, кухнях, громадських місцях тощо.
Електричні водонагрівачі малого літражу Bilight Compact оснащені зручним зовнішнім терморегулятором PUSH-PUSH для плавного налаштування температури води. Кнопка пристрою оснащена режимом ECO, вибір якого забезпечує енергоефективну роботу. Зручна двоколірна індикація показує два режими роботи: червоне світло для нагрівання та синє світло для готовності використання. надійну безперебійну роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 6.3 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.3 кг |
| Время нагрева | 0.09 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 39.9 х 37.7 х 24.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 43 х 38 х 26 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Кабель живлення зі штепсельним роз'ємом |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Матеріал теплоізоляції | Поліуретан |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 10 |
| Оснащение | З кабелем живлення Магнієвий анод |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 8 бар |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Над мийкою Настінний |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Цвет | Білий Сірий |
- Цена: 427 654 ₴


