Водонагрівачі серії BiLight Slim мають діаметр 35 см і розроблені відповідно до найвищих європейських стандартів безпеки та вимог якості.
- Енергетичний клас C
- PISTON EFFECT для контролю швидкості вхідної води та збільшення кількості теплої води до 15%
- Технологія INSUTECH для високоефективної ізоляції та низьких теплових втрат
- Bilight індикація для легкого та швидкого розпізнавання режимів роботи
- Електричний вимикач для увімкнення та вимикання приладу
- Екорежим роботи для оптимізації витрат, ефективної та тривалої експлуатації
- Захист від замерзання
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 35.3 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Время нагрева | 2.08 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 120.5 x 35.3 x 38 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 121 x 35.8 x 38.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Максимальная температура воды | 60 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 1х2000 Вт |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Объем, л | 80 |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Slim |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 406 ₴




