Усі електричні водонагрівачі TESY мають гігієнічну сертифікацію для зберігання питної води, відповідно до Європейської директиви 98/83 ЄС.
Переваги TESY DRY V:
- Технологія INSUTECH розроблена компанією TESY для високоефективної ізоляції та надзвичайно низьких теплових втрат.
- PISTON Effect для контролю швидкості вхідної води й збільшення кількості теплої води до 15%.
- Два тени, що постійно працюють.
- ECO позиція зовнішнього регулятора для економної та багаторічної роботи.
- Захист від замерзання.
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації.
Кабель живлення до косплекту не входить!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Вес | 21.8 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 24.2 кг |
| Время нагрева | 2.19 год |
| Габарити (ВхШхГ) | 75.1 х 44 х 46.8 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 80 х 49 х 48 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Комплектация | Кабель питания в косплект не входит! |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита склокерамікою |
| Мощность ТЭНов | 2 х 800 Вт |
| Мощность, Вт | 1600 |
| Объем, л | 80 |
| Особенности | Технологія INSUTECH PISTON Effect Режим ECO Захист від замерзання Склокерамічне покриття Плазмове зварювання ємності |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Тип установки | Настенный |
| Установка | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴











