Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 7.7 кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Габарити (ВхШхГ) | 110.5 х 29 х 21.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 78.3 x 32 x 29 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові особливості | Площа прибирання 143 м2 Час роботи на турборежимі 24 хв Безпроблемне самоочищення Інтелектуальне виявлення безладу Інтуїтивно зрозумілий світлодіодний дисплей |
| Индикаторы | Заміни фільтра Заповнення пилозбірника Заряду батареї |
| Количество уровней мощности | 2 |
| Колір виробу | Синій з чорним |
| Комплектация | Пилосос Щітка для чищення Змінний фільтр Запасний щітковий валик Адаптер живлення |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мощность | 21.6 Вт |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.65 |
| Основні насадки | Для вологої та сухої підлоги |
| Розташування регулятора потужності | На ручці |
| Рівень шуму, дБ | 79 |
| Технічні особливості | Вертикальне паркування Екодвигун З турборежимом З індикатором заповнення пилозбірника Збирання води |
| Тип | Незнімний з довгою ручкою |
| Тип пылесборника | Контейнер (без мішка) |
| Тип уборки | Вологе Сухе |
| Час повного заряджання | 4.5 години |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
Информация для заказа
- Цена: 813 ₴











