Витяжка Cata GC DUAL 45 BK - основні характеристики:
- Тип витяжки: вбудована
- Оздоблення з чорного скла
- Діаметр вихідного отвору: 150/125 мм
- Продуктивність 1200 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Потужність 280 Вт (макс.)
- Управління: сенсорне
- Освітлення: світлодіодне
- Тиск 470 Па (макс.)
- Максимальний рівень шуму 65 дБ
- Мінімальний рівень шуму 50 дБ
- Клас енергоспоживання A
- Таймер виключення
- Проста в установці система
- Індикатор забруднення фільтрів
- Фільтри, які можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 10.8 кг |
| Висота, см | 30 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 42 х 38 х 60 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 27.7 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12.5 см |
| Количество скоростей | 3+1 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | Індикатор заміни фільтра З таймером З турборежимом |
| Продуктивність, куб.м/год | 1200 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | EcoLed |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Черный |
| Ширина, см | 49.2 |
Информация для заказа
- Цена: 79 ₴



