Витяжка Cata JUNO 600 XGWH - основні характеристики:
- Тип витяжки: похила
- Діаметр вихідного отвору: 150/125 мм
- Продуктивність 1000 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Управління: сенсорне
- Освітлення: LED
- Тиск 315 Па (575 Па при інтенсивній швидкості ТУРБО)
- Потік повітря за мінімальної швидкості 170 м3/год
- Потік повітря за максимальної швидкості 385 м3/год
- Потік повітря при інтенсивній швидкості ТУРБО 570 м3/год
- Максимальний рівень шуму 69 дБ
- Мінімальний рівень шуму 44 дБ
- Клас енергоспоживання А+
- Проста в установці система
- Клас ефективності освітлення B
- Клас ефективності фільтрації жирів E
- Клас гідродинамічної ефективності A
- Мінімальна відстань по висоті до варильної поверхні 650 мм
- Напруга 220-240 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 14.05 кг |
| Висота, см | 82-112 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 38 х 69 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 40 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12.5 см |
| Количество скоростей | 6+1 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | З турборежимом |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Белый |
| Ширина, см | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴



