Витяжка Cata LENA 600 XGWH - основні характеристики:
- Тип витяжки: вбудована/похила
- Діаметр вихідного отвору: 150 мм
- Продуктивність 500 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Управління: сенсорне
- Освітлення: світлодіодне
- Тиск 380 Па (макс.)
- Максимальний рівень шуму 63 дБ
- Мінімальний рівень шуму 45 дБ
- Клас енергоспоживання B
- Таймер виключення
- Проста в установці система
- Фільтри, які можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Количество скоростей | 3 |
| Тип вытяжки | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 13.55 кг |
| Висота, см | 40-75 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49 х 63 х 44 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 38.5 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 500 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Белый |
| Ширина, см | 59.5 |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴



