Витяжка Cata AGATA 600 GBK - основні характеристики:
- Тип витяжки: похила
- Діаметр вихідного отвору: 150/125 мм
- Продуктивність 620 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Потужність 123 Вт (макс.)
- Управління: сенсорне
- Освітлення: галогенове 1xE14 28W
- Тиск 200 Па (макс.)
- Потік повітря за мінімальної швидкості 210 м3/год
- Потік повітря за максимальної швидкості 400 м3/год
- Максимальний рівень шуму 62 дБ
- Мінімальний рівень шуму 50 дБ
- Клас енергоспоживання D
- Таймер виключення
- Проста в установці система
- Клас ефективності освітлення G
- Клас ефективності фільтрації жирів D
- Клас гідродинамічної ефективності E
- Мінімальна відстань по висоті до варильної поверхні електричної/газової: 400/650 мм
- Напруга 220-240 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 13.2 кг |
| Висота, см | 82-112 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 38 х 69 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 40 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 620 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | Halogen |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Черный |
| Ширина, см | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 55 ₴



