Витяжка Cata CERES 900 XGBK - основні характеристики:
- Тип: витяжки похила
- Діаметр вихідного отвору: 150 мм / 125 мм
- Продуктивність: 1000 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Потік повітря за мінімальної швидкості 280 м3/год
- Потік повітря за максимальної швидкості 560 м3/год
- Потужність: 147 Вт (макс.)
- Тиск: 200 Па (макс.)
- Максимальний рівень шуму - 63 дБ
- Мінімальний рівень шуму - 53 дБ
- Клас енергоспоживання C
- Фільтр антижировий
- Індикатор забруднення фільтрів
- Освітлення EcoLed
- Таймер виключення
- Клас ефективності освітлення B
- Клас ефективності фільтрації жирів D
- Клас гідродинамічної ефективності D
- Напруга 220-240 В
- Проста в установці система
- Мінімальна відстань по висоті до варильної поверхні електричної/газової: 400/650 мм
- Регулювання інтенсивності освітлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 16.9 кг |
| Висота, см | 86-126 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 57 х 25 х 97 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30.3 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12.5 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | Індикатор заміни фільтра З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | EcoLed |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Черный |
| Ширина, см | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 82 ₴



