Витяжка Cata JUNO 900 XGWH - основні характеристики:
- Тип: витяжки похила
- Діаметр вихідного отвору: 150/125 мм
- Продуктивність: 1000 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Потужність: 110 Вт (макс.)
- Тиск: 315 Па (макс.)
- Максимальний рівень шуму - 61 дБ
- Мінімальний рівень шуму - 44 дБ
- Клас енергоспоживання А+
- Індикатор забруднення фільтрів
- Освітлення LED
- Таймер виключення
- Безщітковий двигун
- Фільтри, які можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 16.3 кг |
| Висота, см | 82-112 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 52 х 38 х 100 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 22 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12.5 см |
| Количество скоростей | 6+1 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | Індикатор заміни фільтра З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Белый |
| Ширина, см | 90 |
Информация для заказа
- Цена: 88 ₴



