Витяжка Cata TFH 6630 BK - основні характеристики:
- Тип витяжки: телескопічна
- Діаметр вихідного отвору: 150 мм
- Продуктивність 1000 м3/год (макс. при вільному відводі повітря)
- Потужність 90 Вт (макс.)
- Управління: сенсорне
- Освітлення: світлодіодне
- Тиск 315 Па (макс.)
- Максимальний рівень шуму 64 дБ
- Мінімальний рівень шуму 47 дБ
- Клас енергоспоживання А+
- Індикатор забруднення фільтрів
- Таймер виключення
- Проста в установці система
- Фільтри, які можна мити в посудомийній машині
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CATA |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 8.4 кг |
| Висота, см | 22.1 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 39 х 28 х 67 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30-46 |
| Діаметр повітропроводу | 15 см |
| Количество скоростей | 5+1 |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Нержавіюча сталь Скло |
| Мінімальний рівень шуму, дБ | 49 |
| Оснащение | Індикатор заміни фільтра З таймером |
| Продуктивність, куб.м/год | 1000 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | SS Led |
| Тип фильтра | металлический |
| Цвет | Черный |
| Ширина, см | 59.8 |
Информация для заказа
- Цена: 56 ₴



