Mitsushito Серія DGK Inverter Інверторні канальні блоки Mitsushito, призначені для комерційного використання, пропонуються у 2-х варіантах. Враховуючи призначення та різну площу цільових об'єктів, до покупки доступні типорозміри з 36 по 48 з продуктивністю охолодження 10-14,1 кВт. Всі вони працюють від мережі 220В, але потрібно трифазне живлення зовнішнього блоку. Канальні кондиціонери Mitsushito DGK мають дуже низький рівень шуму - лише 36-48 дБ. Корпус даних блоків компактного розміру, що дозволяє при встановленні кондиціонера не займати багато місця, а також у даному типі кондиціонерів встановлений фільтр, який легко миється. Управляти даним обладнанням можна за допомогою настінного дроту або ІЧ-пульта, який працює в тандемі з провідним пристроєм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mitsushito |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Тип кондиционера | Канальный |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 41 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес наружного блока | 61 кг |
| Габариты внутреннего блока (ВхШхГ) | 100 х 70 х 30 см |
| Габариты наружного блока (ВхШхГ) | 92 х 37 х 79 см |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Диапазон наружной рабочей температуры | от -15 до +48 / от -15 до +24 |
| Макс. длина магистрали, м | 50 |
| Макс. перепад высоты магистрали, м | 25 |
| Потребляемая мощность обогрев/охлаждение | Так кВт |
| Работа при отрицательной температуре, °C | -15 |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип | Канальный |
| Тип установки внутреннего блока | Потолочный |
| Тип фреона | R410A |
| Уровень шума, внутренний блок | 36 / 37 / 39 / 40 дБ |
| Уровень шума, наружный блок | 55 дБ |
| Электропитание | 1 / 220-240-250 / 60 |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴


