Спліт-система GRUNHELM GAC-09GH - пристрій, який зробить комфортним клімат у будинку. Відрізняється такими якостями: безпека, функціонал, розподіл повітря, очищення повітря. Середня потужність агрегату в 9000 БТЕ дозволяє обігрівати та охолоджувати кімнати площею 20-25 м2. Компресор цієї моделі роторний.
Потужність охолодження становить 2600 Вт, а обігріву – 2800 Вт. Такі показники свідчать, що цей апарат здатний забезпечити повітрообіг у середньостатистичній квартирі. Працює з низьким рівнем шуму (38 дБ). Це дозволить включати його навіть у нічний час або в кімнатах відпочинку.
Авторестарт: дозволяє кондиціонеру вмикатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться до того ж режиму, в якому працював перед збоєм.
Очищення та осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря у приміщенні знижується лише на 1°С.
Нічний режим роботи. У цьому режимі знижується рівень шуму кондиціонера та встановлюється комфортний рівень охолодження, попереджає протяги та переохолодження.
Потужність охолодження становить 2600 Вт, а обігріву – 2800 Вт. Такі показники свідчать, що цей апарат здатний забезпечити повітрообіг у середньостатистичній квартирі. Працює з низьким рівнем шуму (38 дБ). Це дозволить включати його навіть у нічний час або в кімнатах відпочинку.
Авторестарт: дозволяє кондиціонеру вмикатися після перебоїв з електроживленням. Причому кондиціонер включиться до того ж режиму, в якому працював перед збоєм.
Очищення та осушення повітря від зайвої вологи. Температура повітря у приміщенні знижується лише на 1°С.
Нічний режим роботи. У цьому режимі знижується рівень шуму кондиціонера та встановлюється комфортний рівень охолодження, попереджає протяги та переохолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Wi-Fi модуль | Да |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет корпуса | Белый |
| Охлаждающая способность | 9000 BTU/ч |
| Мощность обогрева | 2800 Вт |
| Мощность охлаждения | 2640 Вт |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение/обогрев |
| Рекомендуемая площадь помещения | 25 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Тип внутреннего блока | Настенный |
| Тип кондиционера | Сплит-система |
| Габаритные размеры внутреннего блока | |
| Вес внутреннего блока | 6.5 кг |
| Высота внутреннего блока | 255 мм |
| Глубина внутреннего блока | 190 мм |
| Ширина внутреннего блока | 698 мм |
| Габаритные размеры внешнего блока | |
| Вес внешнего блока | 21 кг |
| Высота внешнего блока | 459 мм |
| Глубина внешнего блока | 276 мм |
| Ширина внешнего блока | 712 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип управления | Пультом |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





