Мікрохвильова піч MILANO MW-4001W - ідеальний помічник для повсякденного використання на вашій кухні.
Основні характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Колір: Білий
- Тип управління: Механічний (коліщатка)
- Габарити: 25 х 45 х 37 см
- Тип відкриття дверцят: За допомогою ручки
- Меню українською мовою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Milano |
| Количество уровней мощности | 6 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Инвертор | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Висота, см | 25 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 25 х 45 х 37 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46 х 39 х 26 |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 37 |
| Дополнительно | Швидкий старт |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Меню | Українською мовою |
| Объем, л | 20 |
| Поворотний стіл | Да |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип | Cоло |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Цвет | Белый |
| Ширина, см | 45 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴






