Портативна зарядна станція - це прилад для мобільного заряджання та роботи окремих пристроїв на обмежені можливості станції. Використання станції для стаціонарного живлення електрикою квартири, будинку (підключення вихідних роз'ємів (розеток) змінного струму зарядної станції до роз'ємів (розеток) побутової електромережі) заборонено та може призвести до пошкодження зарядної станції, ураження електричним струмом та/або виникнення пожежі.
Портативна зарядна станція CEGET ES-P15 1500W - універсальний та високопродуктивний пристрій з Li-Ion NCM 18650 акумулятором номінальною ємністю 1008 Вт-год /278100 мА-год для забезпечення резервного або аварійного живлення смартфонів, ноутбуків, планшетів та малопотужної побутової техніки. Електростанція підтримує LED освітлення, швидку зарядку протягом 1 години через розетку 230 В, також пристрій можна зарядити через автомобільний прикурювач та сонячну панель з максимальною потужністю 300 Вт.
Особливості
- Сонячний генератор номінальною потужністю 1500 Вт та піковою - 3000 Вт.
- Ємність 1008 Вт-год / 278100 мА-год.
- Інвертор - чиста синусоїда.
- 9 ПОРТІВ ДЛЯ ОДНОЧАСНОГО ПІДКЛЮЧЕННЯ КІЛЬКОХ ПРИСТРОЇВ.
- Вхід та вихід можуть працювати одночасно.
- ШВИДКЕ ЗАРЯДЖАННЯ від AC мережі 230 В до 80% за 1 годину.
- Заряджання від AC мережі високої потужності - 940 Вт.
- Комплексний захист електробезпеки: підтримка BMS.
Специфікація
Номінальна ємність: 1008 Вт-год / 278100 мА-год
Номінальна потужність: 1500 Вт
Пікова потужність: 3000 Вт
Тип акумулятора: Li-Ion NCM
Ємність зарядів: 800 циклів (80%)
Вихід
- AC: 1500 Вт, 2x розетки
- DC
- 2x DC5521: 13.6 3 A
- 1x прикурювач 13.6 10 A
- 2x USB-A: 5 В/9 В/12 В, макс. 24 Вт
- 1x Type-C: 100 Вт макс.
Вхід
- AC: 220~240 В постійного струму, 940 Вт макс.
- Сонячна панель: 10-40, 300 Вт макс.
- Прикурювач: 10-40 В, 8 А
Інше
- Швидка зарядка: 1 година до 80%
- LED: освітлення та SOS
- Робоча температура: розряджання -20℃...+60℃, заряджання: 0℃...+45℃
- Розміри: 330x210x285 мм
- Вага: 12.1 кг
- Сертифікація: CE, CE-EMC, CE-LVD, ROHS, UL, FCC, PSE, UN38.3, MSDS, UL2056
Аксесуари: 1x Anderson для кабелю прикурювача, 1x AC кабель
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 12.1 кг |
| Выходная мощность (общая), Вт | 1500 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї, мА*год | 278100 |
| Вихідна напруга, В | 12;15;20;220 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм;USB Type A;USB Type C |
| Выходные интерфейсы | 2 x DC-роз'єм;2 x USB Type A;2 х Розетка 220 В;DC-роз'єм |
| Гарантія | 6 місяців |
| Защита от | Короткого замикання;Надлишкової напруги на виході;Надлишкової напруги на вході;Перегрівання;Перезаряджання;Перенавантаження |
| Индикация | З дисплеєм;З індикатором рівня заряду |
| Комплектация | Портативна зарядна станція CEGET ES-P15 – 1 штКабель для зарядки від мережі – 1 штКабель для зарядки від автомобіля – 1 шт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість зарядок пристроїв | 800 |
| Максимальна потужність пристроїв (X-Boost), Вт | 2500 |
| Материал корпуса | Пластик, Метал |
| Місткість зарядної станції, кВт*год | 1.008 |
| Назначение | Для великої побутової техніки;Для дрібної побутової техніки;Для повербанків;Фотоапаратів;Для електроніки |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 |
| Особенности | З ліхтариком;З ручкою;Підтримка додаткової батареї;Швидке заряджання батареї |
| Рабочая температура | -20°C ~ 60°C ± 3°C |
| Розміри | 330x210x285 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання станції | Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі;Постійний струм |
| Функції зарядки | QC швидка зарядка 3.0;Стандартна |
| Характеристики роз'ємів | 2 х АС розетка - 220V2 х USB-А 24W1 х USB-C 100W2 х DC 12V1 х авто розетка 12V Панель : Anderson connector |
| Цвет | Сіро-чорний |
| Час заряджання від мережі | Швидка зарядка 1 година |
- Цена: 652 ₴







