Портативна зарядна станція - це прилад для мобільного заряджання та роботи окремих пристроїв на обмежені можливості станції. Використання станції для стаціонарного живлення електрикою квартири, будинку (підключення вихідних роз'ємів (розеток) змінного струму зарядної станції до роз'ємів (розеток) побутової електромережі) заборонено та може призвести до пошкодження зарядної станції, ураження електричним струмом та/або виникнення пожежі.
Портативна зарядна станція SEGET EL-S7 (384 Вт-год / 120000 мА-год) - компактний універсальний та високопродуктивний пристрій з LiFePO4 акумулятором номінальною потужністю 700 Вт для забезпечення резервного або аварійного живлення смартфонів, ноутбуків, планшетів та малопотужної побутової техніки. Електростанція підтримує LED освітлення, бездротову зарядку, швидку зарядку протягом 1 години через розетку 220-240 В, також можна зарядити пристрій через автомобільний прикурювач та сонячну панель з максимальною потужністю 200 Вт.
Специфікація
Підтримка APP
Вихід
- AC 700W / UPS 20MS
1х AC вихідна розетка - DC 2x DC 5521 виходи: 13.6V 3A
1x прикурювач: 13.6V 10A
3 x USB-A: 5V/3A; 1x Type-C: 100W MAX - Вхід AC зарядка 220~240VAC, 600W MAX
Solar 10-45V, 200W MAX
Прикурювач 10-45V, 8A MAX
Інше
- Швидка зарядка до 1 години (до 80%)
- Ємність зарядів: 3000 циклів (80%)
- Безпровідна зарядка: 10W
Spotlight Lighting & SOS - Розміри: 28х18.3х20.7 см
- Вага: 5.6 кг
Аксесуари: 1x Anderson для кабелю прикурювача, 1x кабель змінного струму
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Выходная мощность (общая), Вт | 700 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батареї, мА*год | 120000 |
| Вихідна напруга, В | 5;12;220 |
| Вхідна напруга, В | 220 |
| Вхідні інтерфейси | DC-роз'єм |
| Выходные интерфейсы | 1 х Розетка 220 В;2 x DC-роз'єм;3 x USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача |
| Гарантія | 6 місяців |
| Защита от | Короткого замикання;Надлишкової напруги на вході;Перегрівання;Перезаряджання;Перенавантаження |
| Индикация | З дисплеєм;З індикатором рівня заряду |
| Комплектация | Аксессуары: 1x Anderson для кабеля прикуривателя, 1x кабель переменного тока |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Кількість зарядок пристроїв | 3000 |
| Максимальна потужність пристроїв (X-Boost), Вт | 1100 |
| Місткість зарядної станції, кВт*год | 0.384 |
| Назначение | Для дрібної побутової техніки;Для повербанків;Фотоапаратів;Для електроніки |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 9 |
| Особенности | З ліхтариком;З ручкою;Швидке заряджання батареї |
| Рабочая температура | -20°C ~ 60°C ± 3°C |
| Розміри | 270x180x173 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі;Постійний струм |
| Характеристики роз'ємів | AC 700W / UPS 20MS1х AC выходная розеткаDC 2x DC 5521 выхода: 13.6V 3A1x прикуриватель: 13.6V 10A3 x USB-A: 5V/3A; 1x Type-C: 100W MAXВход AC зарядка 220~240VAC, 600W MAXSolar 10-45V, 200W MAXПрикуриватель 10-45V, 8A MAX |
| Цвет | Сіро-чорний |
| Час заряджання від мережі | 1рік до 90% |
- Цена: 339 ₴







