ПОТУЖНИЙ ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛА
P300 ідеально підходить для дизайнерів і інших представників творчих професій, яким потрібна висока продуктивність. До особливостей P300 відносяться велика ємність, висока швидкість читання/запису і надійна конструкція, яка допомагає зберігати всі дані користувача в цілковитій безпеці.
Покращена швидкодія при доступі
Швидкість виконання послідовності дій для доступу до даних, які потрібно зчитати або записати, стає ще вищою за рахунок інноваційних методів, що дозволяють звести до мінімуму рух головки і обертання диска. Оптимізована послідовність доступу до даних сприяє підвищенню швидкодії і зводить до мінімуму механічне навантаження на диск.
ЗАХИСТ ДАНИХ
У конструкції P300 використовується вбудований датчик ударів, завдяки якому дані на накопичувачі будуть у повній безпеці. Крім того, в накопичувачі використовується технологія ramp loading, за рахунок якої при транспортуванні жорсткого диска або системного блоку головка накопичувача не стикається з диском. Це зменшує ризик зношення диска і втрати даних.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toshiba |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 64 MB |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | немає даних |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | розроблена Toshiba технологія Dynamic Cache Technology оптимізує виділення кешу в процесі читання та запису |
| Максимальный уровень шума | 26 дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Toshiba P300 |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 6.4 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴


