Refurbished - відновлений товар. Часто товар повертається виробникові з різних причин: повернення від покупця, передпродажні ушкодження товару або упаковки, списання залежалих залишків, ушкодження при транспортуванні. Після повернення такий товар тестують, ремонтують, оновлюють до заводських налаштувань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SATA |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 16 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Состояние | Refurbished |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 95 г |
| Высота | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г |
| Відновлений | Да |
| Габарити | 100.55 х 70.1 x 7 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 21 дБ |
| Місткість накопичувача | 500 ГБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | 5,6 мс |
| Серия | Seagate Video |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.5 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.18 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 0.66 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 400 Gs / при зберіганні: 1000 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴


