Витончений і стильний інструмент для випрямлення волосся з лінії GAMA Attiva з турмаліновими пластинами, конструкція якого дає змогу створювати хвилі та кучері.
Випрямляч для волосся GAMA CP9 ATTIVA GI0732 має вузький, округлий дизайн, який допомагає робити гладкі та хвилясті укладки щодня. Він простий у використанні та зручний для щоденного застосування.
Турмалінове покриття на пластинах захищає волосся від несприятливого впливу температури, робить його блискучим, м'яким і шовковистим. Волосся по поверхні пластин легко ковзає і залишається гладким.
Випрямляч GAMA CP9 Attiva Tourmaline поєднує в собі ергономічний дизайн, надійність і ефективність професійного інструменту, а матовий елегантний стиль робить його стильним.
Особливості GAMA CP9 ATTIVA GI0732:
Легкий - 230 г.
Довжина 25 см.
Нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,3 см.
Ультрашвидкий нагрів.
Може використовуватися для накрутки.
Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком.
Терморегулятор - немає.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ga.Ma |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Количество температурных режимов | 1 |
| Ширина пластин | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Автоотключение | немає |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | немає даних |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | відсутнє |
| Длина шнура | 3.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Мощность | 40 Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Питание | Сеть |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | турмалін |
| Рабочая температура | 220°C |
| Регулировка температуры | відсутнє |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴





