Вишуканий і стильний випрямляч для випрямлення волосся GAMA CP9 ATTIVA DIDGITAL (P21.CP9DTO.NR), який дає змогу створювати не тільки гладенькі укладки, а й шикарні завитки. Прилад дає змогу робити регулювання температури нагріву й оснащений сучасними нагрівальними пластинами з турмаліновим покриттям.
Випрямляч для волосся GAMA P21.CP9DTO.NR має незрівнянний стильний і ергономічний дизайн. Завдяки цифровому дисплею та електронному терморегулятору можна легко змінювати температуру нагрівання випрямляча в межах 150 °С до 230 °С, підлаштовуючи її під різні типи волосся.
Нагрівальні пластини випрямляча GAMA ATTIVA з турмаліновим покриттям дуже дбайливо ставляться до волосся, залишаючи його м'яким, гладким і блискучим.
Прилад має вузький, округлий дизайн, який полегшує створення красивих хвилястих укладок. Він простий у використанні та зручний для щоденного застосування.
Випрямляч Гама Attiva Digital Tourmaline поєднує в собі ергономічний дизайн, надійність і ефективність професійного інструменту, а матовий елегантний стиль робить його стильним.
Особливості GAMA ATTIVA P21.CP9DTO.NR:
Довжина 25 см.
Робочий діапазоні температур - 150-230°C.
Нагрівальні пластини з турмаліновим покриттям шириною 2,3 см.
Ультрашвидкий нагрів.
Може використовуватися для накрутки.
Професійний 3 метровий поворотний кабель з гачком.
Електронний терморегулятор.
Цифровий дисплей.
Випускається в чорному і білому кольорах.
Розмір пластин 23 x 95 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ga.Ma |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от перегрева | Да |
| Ширина пластин | 23 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Автоотключение | немає |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Время нагрева | немає даних |
| Держатель | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Длина шнура | 3.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Количество температурных режимов | немає даних |
| Мощность | 40 Вт |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для підвішування | є |
| Питание | Сеть |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | турмалін |
| Рабочая температура | 150-230°C |
| Регулировка температуры | є |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Цвет | Черный |
| Чехол | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴







