TEF1109P-8-63W через складне середовище моніторингу при розгортанні кабелів і мереж дуже часто доводиться стикатися з проблемою недостатньої дальності передачі мережі, відстань від кожного терміналу камери в центр моніторингу різна: в деяких всього кілька метрів, в інших - кілька сотень метрів, в той час як є і такі, які знаходяться на відстані кілометра. Моніторингові комутатори Tenda серії TEF11 - Ексклюзивна технологія розширення патентної мережі - використовують загальну існуючу свити пару і підтримують передачу даних на 250 метрів, перевершуючи ліміт існуючої лінії передачі. Також комутатор оснащений гігабітним портом з підсвічуванням і здатний здійснити передачу на кілька кілометрів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 52 Вт |
| Вес | немає даних |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 63 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 9 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 177.5 x 104 x 26 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴




