Представляємо нову передову розробку на ринку пристроїв для ПК - універсальні жорсткі диски для ПК.
Уже понад 20 років жорсткі диски сімейства BarraCuda для настільних ПК забезпечують надійне зберігання даних.
Вдосконалені режими живлення дозволяють економити електроенергію без компромісів з продуктивністю.
Інтерфейс SATA 6 Гбіт/с дозволяє підвищити максимальну продуктивність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 610 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 26.11 мм |
| Дополнительная информация | оснащені технологією багаторівневого кешування MTC |
| Максимальный уровень шума | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Назначение | для комп'ютерів |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | BarraCuda |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 5.3 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 3.4 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 80 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 0,50 ₴


