Dahua PFS3009-8ET-96 — це 8-портовий PoE комутатор із підтриманням режиму роботи CCTV (передавання PoE на лінії до 250 метрів). Забезпечує швидкість передавання через порти у стандартному режимі 100 Мбіт/сек, у режимі CCTV 10 Мбіт/сек. Зміна режиму роботи здійснюється DIP-перемикачем на лицьовій панелі пристрою.
Особливості:
Стандарти PoE: IEEE802.3af, IEEE802.3at, IEEE802.3X
Підтримання самодіагностики MDI/MDIX
Таблиця MAC 2K
Підтримання PoE, PoE+, Hi-PoE
Металевий корпус
Підтримання режиму CCTV (передавання PoE на лінії до 250 метрів)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dahua Technology |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 9 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 96 Вт |
| Вес | 480 г |
| Входить до комплекту | комутатор, набір для кріплення у стійку, кабель живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 120 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 9 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 190 x 100 x 30 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴



