Жорсткі диски WD Blue відрізняються гідною швидкодією і високою надійністю, а їх ємності вам буде досить для зберігання величезної кількості фотознімків, фільмів і інших файлів. Жорсткі диски WD Blue призначені для використання в якості основних дисків в ноутбуках і зовнішніх накопичувачах.
Інтерфейс SATA 6 Гб / с
Застосування інтерфейсу SATA 6 Гб / с дозволяє використовувати ці накопичувачі з новітніми чіпсетами і в той же час забезпечує зворотну сумісність зі старими системами, що підтримують тільки SATA 3 Гб / с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 128 MB |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 г |
| Высота | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | немає даних |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 100.2 х 69.97 x 7 мм |
| Дополнительная информация | електродвигун із фіксованим валом |
| Максимальный уровень шума | 24 дБ |
| Місткість накопичувача | 2 ТБ |
| Назначение | Для ноутбуков |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | WD Blue |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | 149 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 1.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴


