Мережеві пристрої зберігання для великих підприємств
Жорсткі диски WD Red Pro для мережевих пристроїв зберігання, що мають до 24 відсіків, допоможуть підвищити ефективність і результативність роботи вашого підприємства. У жорстких дисках WD Red Pro реалізована технологія NASware 3.0, яка підвищує сумісність з різними системами, що спрощує їх інтеграцію в наявну у вас мережеву інфраструктуру. Використовуючи в своєму мережевому пристрої зберігання спеціалізовані жорсткі диски WD Red Pro, ви робите свій бізнес ефективніше, адже ваші співробітники можуть швидко обмінюватися файлами і надійно архівувати результати роботи.
Унікальна технологія NASware 3.0
Унікальна сучасна технологія NASware 3.0, реалізована на рівні мікропрограми, гарантує зручну інтеграцію, надійний захист даних і оптимальну швидкодію, які потрібні для мережевих пристроїв зберігання, що працюють в умовах високих навантажень.
Спеціально для оптимальної сумісності з мережевими пристроями зберігання
Жорсткі диски, призначені для настільних комп"ютерів, виробляються без урахування потреб мережевих пристроїв зберігання. У той же час накопичувачі WD Red Pro з технологією NASware 3.0 створені саме для мережевих пристроїв зберігання. Ця унікальна технологія дає вам можливість не блукати в пітьмі, обираючи жорсткий диск, адже вона гарантує ідеальне поєднання швидкодії і надійності для мережевих пристроїв зберігання і масивів RAID.
Поліпшений захист відсіків мережевих пристроїв зберігання від ударів
Жорсткі диски WD Red Pro оснащуються багатовісним датчиком, що виявляє важковловимий струс, і системою динамічного управління висотою польоту головок, яка автоматично компенсує ці рухи, тим самим захищаючи дані. Поєднання цих технологій забезпечує додатковий захист жорстких дисків у великих мережевих пристроях зберігання з 1-24 відсіками і підвищує надійність їх роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 720 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1 мм |
| Дополнительная информация | унікальна технологія NASware 3.0 |
| Максимальный уровень шума | 36 дБ |
| Місткість накопичувача | 6 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | WD Red Pro |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/хв |
| Скорость передачи данных | 248 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 7.2 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 65 Gs / при зберіганні: 300 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴




