TEG1105P-4-63W - це комутатор Tenda PoE, який пропонує 5 х 10/100/1000 Мбіт з портів Base-TX RJ45. Порти 1-4 відповідають стандарту IEEE 802.3af (максимальна вихідна потужність PoE: 15,4 Вт) і стандарту 802.3 (максимальна вихідна потужність PoE: 30 Вт). Комутатор забезпечує максимальну вихідну потужність PoE 58 Вт і може подавати живлення на точки доступу, IP-камери і IP-телефони і обмінюватися даними з ними через кабелі CAT5. Він також надає прості режими управління, такі як VLAN, щоб допомогти знизити витрати на кабельні з"єднання для IP-терміналів, таких як точки доступу і IP-камери.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tenda |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 58 Вт |
| Вес | 750 г |
| Входить до комплекту | комутатор, адаптер живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 4 порти |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 63 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 5 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 100 х 100 х 26 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
Информация для заказа
- Цена: 0,50 ₴





