Grand-X допоможе вам зробити фотографію на більшій відстані ніж витягнута рука. З цим гаджетом можна знімати відео і робити фото в будь-яких місцях і ситуаціях, одержуючи класний результат. Групові фотографії та панорамні знімки ... тепер можна все.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | - |
| Длина в сложенном виде | 15.8 см |
| Максимальная длина | 71 см |
| Материал | Пластик, метал |
| Минимальная длина | 15.8 см |
| Нагрузка | 400 г |
| Радиус действия | - |
| Тип подключения | Jack 3.5 |
| Управление | Кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 0,05 ₴





