Джерело безперебійного живлення потужністю 650 ВА.
Автоматичний регулятор напруги (AVR).
Інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження та коротких замикань.
Звукове та візуальне сповіщення про події.
Мікропроцесорне керування зарядом батареї із захистом від пере- та недозаряду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxxter |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 7 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Время переключения | <10 мс |
| Входное напряжение | 165-290 В |
| Выходное напряжение | 230 В ± 10% |
| Габарити (ШхВхГ) | 280х100х140 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | 1 |
| Назначение | споживчі |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | - |
| Потужність активна | 390 Вт |
| Потужність повна | 650 VA |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | синусоїда |
| Цвет | Черный |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴





