Кращий варіант для модернізації
Компанія TEAMGROUP випускає новий твердотільний накопичувач MP33 M.2 PCIe. Він використовує високошвидкісний інтерфейс PCIe Gen3 x4 і відповідає стандарту NVMe 1.3. Завдяки флеш-пам’яті 3D NAND цей твердотільний накопичувач є відмінним варіантом для істотного збільшення продуктивності системи. Користувачі ноутбуків і ПК можуть з легкістю собі його дозволити, що робить його кращим вибором для модернізації.
Комплексний механізм моніторингу та управління
Твердотільний накопичувач MP33 M.2 PCIe підтримує функціональні можливості S.M.A.R.T. і вбудований механізм управління з інтелектуальним алгоритмом, що пропонує такі функції, як автоматичне очищення пам’яті і TRIM, які дозволяють підвищити ефективність роботи, збільшити термін служби і забезпечити максимальну продуктивність твердотільного накопичувача. Для підвищення точності і надійності передачі даних і продовження терміну служби твердотільного накопичувача застосовується ефективна технологія вирівнювання зношення і функція встановлення кодів з виправленням помилок (ECC).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Team |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Скорость записи | 500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 1500 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 90 000/100 000 |
| TBW (ресурс записів) | 75 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 3.8 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 128 ГБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | Team MP33 |
| Споживання енергії | до 7.4 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 7.4 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴





