Технологія Host Memory Buffer:
Засобами шини PCI Express технологія Host Memory Buffer (HMB) забезпечує прямий доступ до пам'яті в режимі DMA, що дозволяє SSD-накопичувачу використовувати ресурси встановленої на ПК DRAM-пам'яті як альтернативу власному DRAM-буферу.
Подолаючи бар'єри та обмеження SATA (256Гбайт).
Визначна продуктивність:
Оснащені швидкісним контролером та високоякісною NAND флеш-пам'яттю, накопичувачі GIGABYTE NVMe SSD гарантують необхідну продуктивність для успішного виконання Ваших повсякденних обчислювальних завдань.
- Швидкість послідовного читання до 1700 Мбайт/с
- швидкість послідовного запису до 1100 Мбайт/с
Накопичувачі GIGABYTE M.2 PCIe SSD демонструють значний приріст швидкодії на операціях передачі даних порівняно з типовими 2,5-дюймовими твердотілими SATA-накопичувачами.
Додаток SSD Tool Box:
Засобами оновлюваної на регулярній основі фірмової програми SSD Tool Box користувачі можуть відслідковувати стан SSD-накопичувачів та визначити ключові параметри пристрою, зокрема назву моделі, версія мікрокоду FW, рівень працездатності, поточну температуру датчика, а також необхідність оптимізації. Крім того, програма дозволяє безповоротно видалити інформацію за допомогою операції безпечного стирання даних. Для завантаження SSD Tool Box скористайтесь ресурсом Служби підтримки.
Надійність, якій ви можете довіряти:
Твердотільні накопичувачі GIGABYTE демонструють високу швидкість передачі даних та відрізняються підвищеною надійністю. Час напрацювання на відмову (параметр MTBF) – не менше 1,5 млн. годин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Интерфейс | PCI Express 3.0 x4 |
| Скорость записи | 1100 Мб/сек |
| Скорость считывания | 1700 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 180 000/250 000 |
| TBW (ресурс записів) | 300 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.5 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | - |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 256 ГБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | - |
| Споживання енергії | до 2.6 Вт |
| Тип памяти | TLC |
| Ударопрочность | немає |
| Энергопотребление | максимум: 5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 0,40 ₴







