інтерфейс
8 Ethernet-портів RJ-45 10/100/1000 з Мбіт / сек підтримкою auto MDI / MDIX
Порти PoE (RJ45)
Стандарт: відповідність 802.3af і 802.3at
8 портів PoE +, до 30 Ватт на 1 порт
Сумарний бюджет PoE: 60 Вт
світлодіодні індикатори
PWR: Живлення
PoE MAX:
Жовтий: харчування PoE більше 50 Ватт (сумарний бюджет PoE 60 Вт)
Светіод порту: Link / Activity
Жовтий: 10/100 Мбіт / сек
Зелений: 1000 Мбіт / сек
Кожен порт: PoE +
Зелений: PoE підтримується
Джерело живлення
Зовнішній адаптер живлення
Вхід: 100-240 В змінного струму
Вихід: 55 В постояннрого струму / 1.3 А
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 60 Вт |
| Вес | 600 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 72 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 8 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 240 x 105 x 26 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





